vision express

Dzirdes aparāti

  • Atlasīt 
Aizauss RIC Model S
€ 399.00
Aizauss BTE Model S
€ 399.00

Vairums cilvēku nav informēti par to kādi ir mūsdienīgi dzirdes aparāti.
Joprojām sabiedrības izpratni par dzirdes aparātiem veido nepatīkamas pieredzes stāsti ar neērtiem, svilpojošiem, čerkstošiem un vecmodīgiem aparātiem.

Patiesībā moderni dzirdes aparāti ir ievērojami mainījušies - uzlabojumus piedzīvojuši gan aparātu ārējais izskats, gan to tehnoloģijas. Mūsdienīgi dzirdes aparāti ir daudz glītāki un efektīvāki!

Kas ir dzirdes aparāti? 

Dzirdes aparāti ir visizplatītākais veids, kā uzlabot dzirdi. Tie var palīdzēt lielākajai daļai cilvēku, kam ir dzirdes traucējumi. 

Modernākie dzirdes aparāti izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, mākslīgo intelektu. Tie klausās un atpazīst skaņas, spēj padarīts skaļākas un skaidrākas Jums noderīgās vai samazināt traucējošās. Mūsu piedāvātie dzirdes aparāti stundas laikā veic pat 55 miljonus šādu skaņas uzlabojumu, tā nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti. 

Tehnoloģijas sniedz iespēju arī Jums pašam pielāgot dzirdamās skaņas: pastiprināt tās, kuras vēlaties dzirdēt, un samazināt mazāk nepieciešamās skaņas. To var izdarīt izmantojot mobilo aplikāciju, pašu dzirdes aparātu vai kādu no papildus aksesuāriem. 

Katrs cilvēks ir unikāls, dzirde katram ir atšķirīga. Tāpēc pats svarīgākais posms, kad esat nolēmis uzsākt lietot dzirdes aparātu, ir tā pareiza ieprogrammēšana un pielāgošana Jūsu individuālajām dzirdes un dzīvesveida vajadzībām.
To veic dzirdes speciālists - audiologs.

Lai ierīce nodrošinātu kvalitatīvu skaņu un kalpotu vairākus gadus, uzmanība jāpievērš pareizai aparāta apkopei.
Nedrīkst aizmirst arī par regulārām dzirdes pārbaudēm, jo laikam ejot un dzirdei mainoties, ir iespējams pārprogrammēt ierīci, lai tā joprojām atbilst Jūsu vajadzībām.

Iegādājies dzirdes aparātus pie Vision Express

Piesakieties uz dzirdes pārbaudi un izvēlieties sev piemērotus dzirdes aparātus Vision Express dzirdes centros Rīgā (Brīvības ielā 90 un i/c Olimpia) vai Liepājā (Kārļa Zāles laukumā 6).

Atlasīt preces
Zīmols
Skaits iepakojumā