vision express

Mēneša kontaktlēcas

  • Atlasīt 
Vision Express iesaka
Biofinity®
cena no € 8.10 līdz - 30 %
Vision Express iesaka
TOTAL30®
cena no € 30.00 līdz - 30 %
JAUNUMS
Avaira Vitality®
cena no € 7.99 līdz - 30 %
Vision Express iesaka
Diviniti OxyPro161
cena no € 22.50 līdz - 30 %
AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA
cena no € 37.50 līdz - 30 %
AIR OPTIX® plus HydraGlyde ®
cena no € 23.70 līdz - 30 %
PureVision® 2HD
cena no € 27.00 līdz - 30 %
ACUVUE OASYS® ar HYDRACLEAR® PLUS
cena no € 26.70 līdz - 30 %
ULTRA®
cena no € 9.94 līdz - 30 %
SofLens 59
cena no € 15.00 līdz - 30 %
Biofinity XR
cena no € 29.94
Biofinity Energys®
cena no € 9.90 līdz - 30 %

Mēneša kontaktlēs paredzētas valkāšanai 30 dienas, līdz 12 stundām dienā, ar nosacījumu, ka tās tiek atbilstoši koptas un uzglabātas.  

Mēneša kontaktlēcas ir domātas pastāvīgai un biežai lietošanai ikdienā, ko cilvēki labprāt izvēlas, tādejādi no rīta tās ieliekot, bet vakarā izņemot. Lai neradītu nelabvēlīgus apstākļus un kontaktlēcas būtu drošas atkārtotai lietošanai 30 dienu garumā, šīs kontaktlēcas nepieciešams papildus šķīdums un īpašs uzglabāšanas konteiners. Mūsdienās lielākoties tiek lietotas divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcas.

Šādu kontaktlēcu lietotājiem uzmanīgi jāievēro kontaktlēcu un to kopšanas līdzekļu derīguma termiņš – tas jāskaita no pirmās iepakojuma atvēršanas dienas.

Plānveida (mēneša vai divu nedēļu) nomaiņas kontaktlēcas ir dažādas – tām ir atšķirīgi izmēri, dizaini, gāzu caurlaidība un materiālu un virsmas īpašības. Ņemot vērā šos faktorus, ir svarīgi piemeklēt acīm atbilstošas un lietošanai drošas kontaktlēcas, lai būtu pārliecināti, ka kontaktlēcu lietošana nekaitē acu veselībai.

Lai viss būtu skaidrs, kā arī būtu īpaši katram izvēlētas pareizas kontaktlēcas, visos Vision Express optikas veikalos ir speciāli aprīkoti redzes pārbaudes kabineti ar labākajām iekārtām, kā arī profesionāli speciālisti, kas pārbaudīs redzi un piemeklēs pašas atbilstošākās kontaktlēcas.

Mūsu speciālisti arī parūpēsies lai pirmie soļi ar kontaktlēcām jums būtu droši, tāpēc rūpīgi veiks arī apmācību, kuras laikā visu izstāstīs, veiks praktisko apmācību, demonstrēs un pastāstīs par kontakltēcu kopšanu, kā arī atbildēs uz jums svarīgiem jautājumiem.

Pareiza kontaktlēcu kopšana plānveida nomaiņas kontaktlēcām ir ļoti svarīga. Mūsdienu kontaktlēcu kopšanas līdzekļi veidoti tā, lai maksimāli atvieglotu kontaktlēcu lietotāju dzīvi, bet, laikam ejot, mainās cilvēku dzīvesveids un paradumi un arī tehnoloģijas attīstās. Lai maksimāli veiksmīgi lietotu kontaktlēcas, rekomendējam apmeklēt savu kontaktkorekcijas speciālistu vismaz divas reizes gadā.

Atlasīt preces
Zīmols
Ražotājs
Cena