vision express

Labas dzirdes abonements

Ja jūs vēlaties izmantot mūsdienīgus dzirdes aparātus un dzirdēt labāk, tad, iespējams, ka Labas dzirdes abonements ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Vision Express piedāvātais Labas dzirdes abonements ir alternatīvs veids kā izmantot dzirdes aparātus, ja nevēlaties dzirdes aparātus iegādāties uzreiz vai izmantojot līzinga pakalpojumu.

Pirmkārt jau abonements ļauj iegūt dzirdes aparātus par kritni mazāku ikmēneša maksājumu nekā tas būtu ar līzingu vai pērkot aparātu. Piemēram, lēdējamo EvolvAI 1600 RIC R dzirdes aparātu var izmatot tikai par 56€ mēnesī, iegādājoties uzreiz tas maksātu 1979€.

Abonementam ir arī citas priekšrocības un ieguvumi, viena no lielākajām priekšrocībām ir iespēja ik pēc 3 gadiem savu esošo dzirdes aparātu mainīt pret jaunu. 

Cita ne mazāk ērta un izdevīga lieta ir tā, ka visu abonementa periodu dzirdes aparātam nepieciešamās baterijas mēs jums iedosim bez maksas.
Bez maksas būs arī visas regulārās dzirdes aparātu tīrīšanas un apkopes, kā arī atkārtotās dzirdes pārbaudes. Tas viss palīdzēs nodrošināt, ka jūsu dzirdes aparāts vienmēr strādā efektīvi un bez traucējumiem.

Esam sagatavojuši dokumentu ar pilnīgu abonementa pakalpojumu salīdzinājumu ar pirkšanu un līzingu.

Šīs priekšrocības padara "Labas dzirdes abonementu" par ideālu risinājumu tiem, kuri vēlas izmantot modernu dzirdes aparātu par pieejamu cenu un ar visām vajadzīgajām atbalsta pakalpojumiem.

Pirmais solis uz labu dzirdi ir dzirdes pārbaude. Piesakies jau šodien!