vision express

Krāsainās kontaktlēcas

  • Atlasīt 
AirOptix Colors
cena no € 16.70
Clear Color 55
cena no € 17.00
Clear Color Phantom
cena no € 23.76
Queen's One Day
cena no € 21.00
Clear Color
cena no € 17.00
SofLens Natural Colors
cena no € 19.00
Clear Color Galaxy
cena no € 16.22
Clear Color 1-Day
cena no € 20.00
Dailies Freshlook Illuminate
cena no € 25.00
FreshLook One-Day
cena no € 25.00
Clearcolor Phantom 1Day
cena no € 13.32

Mūsdienās arvien populārākas kļūst krāsainās kontaktlēcas. Ar tām var mainīt vai paspilgtināt acu krāsu, vai pat pilnībā mainīt acs izskatu. Šādas kontaktlēcas var izmantot neatkarīgi no tā, vai cilvēkam ir laba redze vai nepieciešama redzes korekcija. 

Dažādi ražotāji piedāvā lielu kontaktlēcu krāsu daudzveidību – no crazy jeb karnevāla lēcām, kas būs piemērotas Helovīna ballītei, līdz kosmētiskajām kontaktlēcām, kas izgaismos acis, piešķirs akcentu vai padziļinās skatienu.

Pieejamas gan vienas dienas - vienreizējās lietošanas, gan mēneša krāsainās kontaktlēcas. Tās savā starpā atšķiras ne vien pēc krāsas, bet arī dizaina, izmēra, materiāla un līdz ar to pieļaujamā valkāšanas ilguma. Mūsdienīgākās ir lēcas ar augstu skābekļa caurlaidību, kuras pieļaujams nēsāt visas dienas garumā. Lietojot mēneša lēcas, tās ir atbilstoši jākopj — pēc lietošanas tās jānomazgā ar speciāli šim nolūkam paredzētu šķidrumu, pēc tam jāievieto kontaktlēcu konteinerā līdz nākamajai lietošanas reizei. Savukārt vienas dienas lēcām nav nepieciešama ne tīrīšana, ne dezinficēšana, un uz tām neuzkrājas olbaltumvielas. 

Krāsainās kontaktlēcas, tāpat kā visas citas kontaktlēcas, ir medicīniskā prece. Tas nozīmē, ka arī krāsainās kontaktlēcas nedrīkst lietot bezatbildīgi. Uzsākot lietot krāsainās kontaktlēcas, nepieciešama īpaša redzes pārbaude – kontaktlēcu vizīte, pat, ja redze ir laba iesakām pakonsultēties. Šādas pārbaudes laikā speciālists ne vien pārbaudīs redzi un acu veselību, bet, pats galvenais, piemērīs kontaktlēcas un novērtēs, vai konkrētā lēca ir piemērota šī pacienta acīm. Tāpat kontaktlēcu vizītes laikā notiek kontaktlēcu lietošanas un kopšanas apmācība un tiek sniegtas atbildes uz visiem klientu jautājumiem. Pircējam šajā vizītē tiek dota iespēja pielaikot dažādas kontaktlēcu krāsas, lai izvēlētos, kādu krāsu iegādāties. Tāda pati iespēja pielaikot dažādu krāsu kontaktlēcas tiek dota arī acu veselības kontroles vizīšu laikā.

Atlasīt preces
Zīmols
Ražotājs
Cena