vision express

Dienas kontaktlēcas

  • Atlasīt 
JAUNUMS
ULTRA One Day
cena no € 7.08 līdz - 40 %
Vision Express iesaka
Diviniti Comfort Day
cena no € 11.70 līdz - 40 %
DAILIES TOTAL1®
cena no € 14.10 līdz - 40 %
PRECISION1®
cena no € 11.90 līdz - 40 %
DAILIES® AquaComfort Plus®
cena no € 9.60 līdz - 40 %
Biotrue ONEday
cena no € 10.00 līdz - 40 %
Soflens Daily Disposable
cena no € 12.00 līdz - 40 %
Clariti® 1 day
cena no € 11.20 līdz - 40 %
Biomedics® 1 day Extra
cena no € 7.50 līdz - 40 %
ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe® TECHNOLOGY
cena no € 16.20 līdz - 40 %

Visas vienas dienas kontaktlēcas ir veidotas lietošanai dienas režīmā un paredzētas vienreizējai lietošanai, proti, tās katru dienu ir jānomaina. Tāpēc vienu un to pašu kontaktlēcu izmantojiet tikai vienu reizi.

Pirms gulētiešanas izņemiet kontaktlēcas no acīm un pēc pamošanās izmantojiet jaunas, sterilas kontaktlēcas. Nekad nelietojiet atkāroti jau lietotu vai netīru kontaktlēcu.

Rūpējieties, lai Jums vienmēr būtu līdzi rezerves kontaktlēcas. Neizmantojiet tīrīšanas vai dezinfekcijas līdzekļus kontaktlēcu attīrīšanai;  vienmēr lieciet acīs jaunu un svaigu vienreizējās lietošanas kontaktlēcu. Neturiet vienas dienas kontaktlēcas uz acs ilgāk, nekā to ir ieteicies Jūsu kontaktlēcu un redzes aprūpes speciālists, respektīvi, acu ārsts vai optometrists.

Pirms vienreizējās lietošanas kontaktlēcu ielikšanas acīs vai izņemšanas no  tām vienmēr kārtīgi nomazgājiet rokas un noslaukiet tās tīrā dvielī, kas neplūksnojas. Izmantojiet tikai kontaktlēcas no oriģinālā iepakojuma neatvērta blistera.

Ja pēc kontaktlēcas ielikšanas jums ir graušanas sajūta, palīdzēt var  kontaktlēcas noslidināšana uz sāniem, uz acs balto daļu, un atpakaļ. Tā Jūs atbrīvosiet visas sīkās daļiņas, kas varētu būt nokļuvušas zem kontaktlēcas tās uzlikšanas procesā.

Ceļojumos vienmēr ņemiet līdzi pietiekami daudz vienreizējās lietošanas kontaktlēcu. Daži medikamenti var ietekmēt kontaktlēcu panesamību. Šai jautājumā konsultējaties ar savu redzes aprūpes speciālistu. Katru rītu pievērsiet uzmanību tam, vai Jūs izskatāties kā ierasts un Jūsu acis redz labi. Ja pirms kontaktlēcas uzlikšanas Jūs vēlaties kontaktlēcu noskalot, izmantojiet sterilu fizioloģisko šķīdumu bez konservantiem – nekad neizmantojiet krāna ūdeni.

Atlasīt preces

Zīmols
Ražotājs