vision express

100% briļļu apmierinātības garantija

Vision Express ir redzes aprūpes līderis Baltijā  ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Esam 100% pārliecināti par savu darbinieku profesionalitāti, kuri  strādā tikai ar pasaules vadošo ražotāju augstākās  kvalitātes produktiem, ko sniedzam mūsu klientiem  par labāko cenu. Tāpēc visām brillēm, ko izgatavojam  pēc savu optometristu vai oftalmologu izrakstītajām  receptēm, sniedzam 100% apmierinātības garantiju.  Mūsu izgatavotās brilles uzlabo ne tikai klientu  redzi, bet arī vispārējo dzīves kvalitāti. 

100% apmierinātības garantija nozīmē, ka, pērkot brilles pie mums, ne par ko nebūs jāuztraucas. Apsolām, ka ar brillēm, ko iegādāsieties pie mums, būsiet pilnībā apmierināti!

100% apmierinātības garantija iekļauj turpmāk minēto. 

 1. Kvalitātes garantija 

  Garantējam, ka strādājam tikai ar pasaules vadošo ražotāju augstākās kvalitātes  produktiem.

 2. Zemākās cenas garantija  

  Ja 30 dienu laikā pēc optisko briļļu iegādes Latvijā kādā citā optikas veikalā atradīsiet  tieši tādas pašas optiskās brilles par zemāku cenu, garantējam, ka atmaksāsim cenas  starpību.1

 3. Maksimāla komforta garantija 

  Izdarīsim visu, lai brilles būtu teicami piemērotas tieši jums. Veiksim ietvara regulēšanu  bez maksas, lai tas lieliski derētu un jūs justos komfortabli. Ja nepieciešams, pēc iespējas  pieregulēsim arī deguna spilventiņus. 

 4. Briļļu bezmaksas apkope 

  Noregulēsim briļļu ietvaru, pievilksim vaļīgās skrūvītes, nomainīsim deguna spilventiņus  vai vienkārši rūpīgi notīrīsim jūsu brilles. Šo pakalpojumu varat izmantot  atkārtoti, tā sniegšanas reižu skaits nav ierobežots. 

  Vienkārši ienāciet tuvākajā Vision Express veikalā un lūdziet bezmaksas apkopi brillēm. 

 5. Bezmaksas 30 dienu apmaiņas politika 

  Ja neesat pilnībā apmierināts ar savām jaunajām optiskajām brillēm, 30 dienu laikā no  iegādes brīža varat ar savām rūpīgi lietotajām brillēm doties uz to pašu Vision Express  veikalu, kur tās bez maksas varēsiet apmainīt, izvēloties līdzvērtīgas vai dārgākas brilles, piemaksājot tikai cenas starpību. 

 6. Progresīvo briļļu lēcu komforta garantija 

  Ja, iegādājoties brilles ar progresīvajām briļļu lēcām, nespēsiet pie tām pierast, 30 dienu  laikā ir iespējams šīs brilles apmainīt, izvēloties divas brilles — tuvumam un tālumam — , piemaksājot tikai cenas starpību. 

 7. Pret skrāpējumiem izturīgu lēcu garantija 

  Vairumam mūsu optisko briļļu ir pret skrāpējumiem izturīgs pārklājums, kas nodrošina  briļļu ilgmūžību. Lai jūs būtu pārliecināti par mūsu briļļu lēcu kvalitāti un ilgmūžību,  sniedzam lēcām 30 dienu garantiju pret skrāpējumiem.

  Ja 30 dienu laikā pēc briļļu iegādes un to rūpīgas lietošanas briļļu lēcām to centrālajā daļā  kopšanas vai nēsāšanas rezultātā tomēr rodas švīkas vai skrambas, kas būtiski traucē  redzi, nomainīsim lēcas ar līdzvērtīgām bez maksas.2

 8. Garantijas segums 

  Visām mūsu brillēm ir divu gadu preču garantija, ko nosaka Latvijas Republikas  likumvide, tāpēc šīs garantijas laikā bez maksas salabosim vai samainīsim jūsu brilles.  Papildus tam piedāvājam iegādāties arī Briļļu servisa līgumu, kas darbosies, ja briļļu  lietošanas laikā jūsu darbību rezultātā būs radušies nelieli bojājumi, skrāpējumi, lūzumi  vai pat gadījumos, ja brilles būs pilnībā salauztas. 

 9. Profesionāla, zinoša un draudzīga komanda 

  Lepojamies ar saviem optometristiem un oftalmologiem, tāpēc esam droši par viņu  izsniegto recepšu precizitāti, kas nodrošinās jums nepieciešamo redzes korekciju.  Mūsu redzes aprūpes profesionāļu komanda palīdzēs jums visā briļļu izvēles un iegādes  procesā. Apņemamies sniegt noderīgus padomus un vislabāko servisu.

100% apmierinātības garantija ir spēkā visos Vision Express veikalos Latvijā.

Ja jums rodas jautājumi vai neskaidrības par mūsu 100% apmierinātības garantiju, droši  varat vērsties tuvākajā Vision Express veikalā vai rakstīt mūsu draudzīgajai klientu  atbalsta komandai uz 

1 Lai izmantotu zemākās cenas garantiju, klientam ir Vision Express optikas darbiniekam jāiesniedz informācija, kas apliecina, ka citā optikas veikalā Latvijā var iegādāties identiskas brilles tām, kādas ir pasūtītas pie Vision Express, bet par zemāku cenu. Jāiesniedz vai nu čeks no cita pasūtījuma ar tāda paša zīmola briļļu ietvaru (modelis, krāsa, izmērs) un lēcām (lēcu veids, indekss), vai arī fotoattēli ar cenas aprēķinu, kur iekļauta ietvara vai briļļu lēcu informācija un meistara darbs (der arī fotoattēli no citu optikas veikalu cenrāžiem u.tml.).

2 Garantija attiecas uz virspusēju skrambu briļļu lēcu centrālajā daļā, kas lielāka par 2mm, kas lokalizējas lēcas antirefleksa virsējos slāņos un, kas būtiski traucē redzei. Centrālā daļa ir lēcas apgabals 2cm diametrā ap optisko centru.

3 Lai varētu saņemt briļļu apkopi precēm, kas ir iegādātas interneta veikalā līdzi jāņem ir pirkuma pavadzīme,kas jauzrāda Vision Express veikala darbiniekiem.