vision express

Individuālā dzirdes aizsardzība; aizsardzībai un komfortam

Individuāli veidota ausu aizsardzība ir svarīgs drošības aprīkojums, kas var palīdzēt aizsargāt dzirdi no neatgriezeniskiem bojājumiem, ko izraisa skaļu trokšņu iedarbība. Atšķirībā no parastajiem ausu aizbāžņiem vai austiņām, pēc individuāla pasūtījuma izgatavota dzirdes aizsardzība ir izstrādāti tā, lai tā atbilstu jūsu auss formai, nodrošinot maksimālu aizsardzību un komfortu.

Trokšņa izraisīts dzirdes zudums ir izplatīta problēma, kas skar daudzus cilvēkus, jo īpaši tos, kas strādā nozarēs, kurās tiek izmantota skaļa tehnika, aprīkojums vai instrumeti, kā arī mūzika.  Ilgstoša skaļu trokšņu iedarbība var neatgriezeniski sabojāt ausīs esošās smalkās nervu šūnas, kas var izraisīt dzirdes zudumu un troksni ausīs (tinnīts). Dzirdes zudums negatīvi ietekmē dzīves kvalitāti, rada grūtības ar komunikāciju un ikdienas skaņu uztveršanu. Šis bojājums bieži ir neatgriezenisks, tāpēc ir svarīgi aizsargāt ausis un dzirdi, pirms nav par vēlu.

Lai gan ir pieejami daudzi ausu aizbāžņi un austiņas, šie produkti var neatbilst ausīm, radot diskomfortu un samazinot to efektivitāti. Savukārt pēc pasūtījuma izgatavoti dzirdes aizsargi ir izgatavoti tā, lai tie precīzi atbilstu auss anatomiskai formai, nodrošinot maksimālu komfortu un aizsardzību.

Lai izveidotu individuālos dzirdes produktus, ir nepieciešams noņemt auss nospiedumu. Apmācīts profesionālis izmantos īpašu materiālu, lai iegūtu auss un kanāla formu, ko pēc tam izmantos ausu aizbāžņu izgatavošanai. Tas nodrošina perfektu piegulēšanu, un ausu aizbāžņi ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu ausu unikālajai formai.

Viena no galvenajām individuālajām ausu aizsardzības priekšrocībām ir tā, ka to var pielāgot individuālajām vajadzībām. Piemēram, strādājot nozarē, kurā ir dažāda līmeņa trokšņi, ausu aizbāžņi var būt izstrādāti tā, lai nodrošinātu dažāda līmeņa aizsardzību. Turklāt pēc pasūtījuma veidotus ausu aizsargus var izgatavot no dažādiem materiāliem, silikona, akrila un vinila. Visi materiāli nodrošina adekvātu dzirdes aizsardzību. 

Akrils ir ciets materiāls, kas nodrošina ass ieliktņu izturību pret nolietošanos vai deformācijām. Silikona auss ieliktņi ir mīkstāki, un ir lieliska izvēle pacientiem ar mazākām ausīm, kā arī produktiem, kas paredzēti gulēšanai un peldēšanai, kur komforts ir īpaši svarīgs.

Pēc pasūtījuma izgatavotas ausu aizsardzības priekšrocība ir tā, ka tā ir izturīga un ilgstoša. Universālie  ausu aizbāžņi bieži ir vienreiz lietojamas vai jāmaina regulāri, tad pēc pasūtījuma izgatavoti ausu aizsargi, pienācīgi kopjot, var kalpot gadiem ilgi.

Individuālie ausu produkti ir paredzēti ne tikai aizsardzībai pret skaļiem trokšņiem, bet arī komfortam, piemēram peldoties, guļot vai lidojot. 

Auss ieliktņi gulēšanai ir veidoti no mīksta silikona materiāla, tā lai tie justos ērti, bet tajā pašā laikā miegu netraucētu apkārtējie trokšņi. Tie slāpē ikdienas trokšņu, tomēr ļaujot sadzirdēt brīdinājuma signālus, tadus kā modinātāju.

Auss aizsardzība peldoties ir paredzēta, lai ūdens neiekļūtu ausīs, radot diskomfortu un infekciju riksu. Īpaši svarīgi ir tiem, kam mēdz būt regulāras ausu infekcijas, perforācijas bungādiņās.. Ieliktņi ir veidoti no silikona, pieejami spilgtās krāsās, lai būtu vieglāk pamanāmi, negrimst ūdeni un ir piemēroti bērniem.

Lidojot, spiediena maiņas paceļoties un nosēžoties, kā arī pastāvīgais salona troksnis, daudziem mēdz būt apgrūtinošs un nogurdinošs. Dzirdes aizsardzība lidošanai dos iespēju izbaudīt lidojumu, bez diskomorta ausīs.

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas ausu aizsargierīces ir vērtīgs ieguldījums ikvienam, kurš strādā skaļā vidē vai bauda skaļu mūziku. Nodrošinot maksimālu aizsardzību un komfortu, pēc pasūtījuma izgatavoti ausu aizsargi var palīdzēt saglabāt jūsu dzirdi un uzlabot vispārējo dzīves kvalitāti.