Vision Express

https://visionexpress.lv

Pateicoties zinātnes atklājumiem un jaunākajām tehnoloģijām, kontaktlēcas mūsdienās kļuvušas par ērtu ikdienas risinājumu redzes traucējumu novēršanai. Atkarībā no kontaktlēcu veida un to lietošanas termiņa, tās iespējams valkāt gan dienas laikā, gan ejot gulēt, kā arī pēc vajadzības pielāgot dažādām ikdienas situācijām, tādējādi nodrošinot nevainojamu redzi un izcilu komfortu 365 dienas gadā. Kontaktlēcas sniedz virkni dažādu priekšrocību un ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti, turklāt ir pilnīgi drošas un nenodara it nekādu kaitējumu tavai redzei un acu veselībai, ja vien ievērosi dažus vienkāršus lēcu kopšanas un lietošanas nosacījumus.

Kontaktlēcas palīdzēs jums veikt redzes korekciju un dos iespēju mainīt acu krāsu, turklāt to izmantošana ir ērta un droša.

Mūsu optikas veikalos jūs varat iegādāties visa veida aksesuārus, kas vēl vairāk atvieglos kontaktlēcu izmantošanu.

stock-34.jpg

Kontaktlēcas ir ērtas, jo tās seko acs ābola kustībām un nodrošina skaidru redzi, lai kur Jūs arī skatītos. Tās ir ideālas, ja nodarbojaties ar sportu.

Mūsu pieredzējušie un sirsnīgie konsultanti palīdzēs jums piemeklēt kontaktlēcas, kas atbilst Jūsu individuālajai receptei un dzīvesveida prasībām.