Vision Express

https://visionexpress.lv

Multifokālās jeb progresīvās kontaktlēcas

Attēlu rezultāti vaicājumam “progresivas kontaktlecas”Multifokālās (progresīvās) kontaktlēcas ir lielisks risinājums tiem, kuri nēsā brilles gan tuvumam, gan tālumam. Tie, kuri jau ir iepazinušies ar progresīvajām vai bifokālajām brillēm, sapratīs šo kontaktlēcu principu. Ja jums ir presbiopija jeb vecuma tālredzība, tas nenozīmē, ka obligāti ir jānēsā brilles — izvēlieties multifokālās kontaktlēcas, kas ar savu inovatīvo dizainu palīdzēs jums redzēt vienlīdz labi visos attālumos — tuvumā, tālumā un arī vidējā attālumā. Šī tipa kontaktlēcas ir pieejams gan ikdienas nēsāšanai mēnesim, gan pagarinātai lietošanai, kas nozīmē to, ka ar tām var arī gulēt un nepārtraukti lietot līdz pat 30 diennaktīm.

Šādas kontaktlēcas ir īpaši veidotas, lai nodrošinātu skaidru redzi visos skata attālumos. Līdzīgi, kā progresīvajās brillēs, arī multifokālajās kontaktlēcās iestrādāti vairāki optiskie stiprumi, bet, lietojot šādas kontaktlēcas, nav nepieciešams īpaši grozīt galvu, skaidru attēlu nodrošina smadzeņu spēja realizēt vienlaicīgo redzi un izvēles skatīšanos. 

Multifokālo jeb progresīvo kontaktlēcu recepte atšķiras gan no briļļu, gan parasto kontaktlēcu receptes, tāpēc izvēloties šāda veida kontaktlēcas, ir jākonsultējas ar acu ārstu īpašā vizīte, kur arī būs jāveic šādu kontaktlēču piemērīšana, ko iespējams veikt visos Vision Express optikas veikalos, pie īpaši apmācītiem un sertificētiem ārstiem.

Pārbaudes laikā mūsu speciālists pārbaudīs redzi un acu veselību, lai kopīgi varētu pieņemt lēmumu par to, kuras multifokālās kontaktlēcas izvēlēties, kā arī pielaikos multifokālās kontaktlēcas un iemācīs ar tām apieties, lai jums pirmā pieredze ar šāda veida lēcām būtu patīkama un neradītu diskomfortu. Speciālists parādīs un praktiski kopā ar jums iemācis ielikt un izņemt, pastāstīs par kopšanu, kā arī atbildēs uz jautājumiem, ja tādi būs radušies.