vision express
pieejams tikai internetā

VOGUE

VO 4148S WH/BRN 39-00

€ 126.65 € 149.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 126.65 Ietaupījums € 22.35
Plānotā piegāde Norādiet preces parametrus!

Par preci īsumā

Var piemēroties tiem, kuriem ir neliela galva vai kuri meklē kompaktus, pieguļošus ietvarus. Bieži vien piemērots jauniešiem. Mērījums: Parasti mazāks par 130 mm. Piemēri: Daži zīmoli piedāvā "petite" vai "slim fit" modeļus šim izmēram. Deguna tilti: Bieži izstrādāti tā, lai piestāvētu mazākam degunam. Augstums: Var būt nedaudz zemāks, lai saskanētu ar mazākām sejas proporcijām.
Metāla materiāla brilles parasti ir vieglākas, izturīgākas un lokanākas nekā plastikāta varianti, piedāvājot lielākas personalizācijas iespējas ietvaru pielocīšanā, un nodrošinot lietotājiem individuālu un pielāgotu pieredzi. Nerūsējošais tērauds, niķeļa sakausējumi vai titāns bieži tiek izmantoti ietvaru izgatavošanā.
Sieviešu briļļu kolekcijas bieži ietver viegli pielāgojamus materiālus un smalkus dizaina elementus, radot saskaņotu un sievišķīgu izskatu. Funkcionalitāte un estētika šajos briļļu modeļos apvienojas, piedāvājot sievietēm ne tikai redzes koriģēšanu, bet arī stilīgu un pievilcīgu akcentu viņu ikdienas tēlam.

Specifikācija

Zīmols VOGUE
Modeļa gads 2020
Ietvara izmērs 39-00
Izmērs Mazs
Ietvara krāsa wh/brn
Ietvara materiāls Metāla
Ietvara forma Stūrains
Pircēju grupa Sievietēm
Lēcas platums, mm 39
Deguna pārnese, mm 00
Lēcas pārklājums Spoguļattēls

Izmēri Kā atrast briļļu un saulesbriļļu izmēru?

39 mm
Lēcas platums, mm
00 mm
Deguna pārnese, mm

Izvēlēties krāsu

Preču pieejamība veikalos