Vision Express

https://visionexpress.lv

Pagarinātas valkāšanas kontaktlēcas

Pagarinātas valkāšanas kontaktlēcas ir īpaši izstrādātas kontaktlēcas, kurām ir augsta gāzu caurlaidība, kas nodrošina, ka tās var droši izmantot ilgākas stundas dienā par parastajām mēneša kontaktlēcām. 

Šīs kontaktlēcas droši var izmantot pat līdz 24 stundām diennaktī, 30 dienas un naktis pēc kārtas. Būtiski, ka šīs kontaktlēcas var neizņemt par tad, kad cilvēks iet gulēt. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka arī šīs kontaktlēcām ir jākopj un jārūpējas, lai acij vienmēr būtu tīri apstākļi.

Pirms izvēlēties šāda veida kontaktlēcas ieteicams konsultēties ar acu ārstu, kurš pēc konsultācijas un redzes pārbaudes, noteiks vai šādas kontaktlēcas ir piemērotas, jo ne visiem cilvēki šāda veida lēcas var būt ērtas.

Šāda veida kontaktlēcas ir īpaši ērtas cilvēkiem ar strauju ikdienu, cilvēkiem, kas ceļo un citiem, kā arī šī ir lieliska alternatīva acu lāzeroperācijai. 

Lai uzsāktu lietot kontaktlēcas, nepieciešama īpaša speciālista konsultācija un novērošana, lai konstatētu, kā acis pieņem šīs kontaktlēcas. Pareizi lietojot pareizi pielaikotas kontaktlēcas acis netiek bojātas, bet pārliecināties par drošību iespējams vien regulāri apmeklējot savu redzes aprūpes speciālistu un precīzi ievērojot viņa norādījumus.