vision express

Briļļu lēcu pārklājumi

Briļļu lēcas bez papildus pārklājumiem daļu gaismas atstaro un tā savukārt atspīdumu veidā notāk acī un traucē kvalitatīvi redzēt.

  • Dzidrinātais pārklājums

Dzidrinātais jeb pretatspīdumu pārklājums uz briļļu lēcas padara lēcu dzidrāku, nodrošinot minimālu gaismas atstarošanos no lēcas virsmas. 

  • Pārklājums ar zilās gaismas bloķējošo filtru

Šis pārklājums pasargā acis no īpaši spilgtas gaismas, ko izstaro dažāda veida ekrāni (viedtālruņa, planšetes, datora) un telpu ‘auksto’ toņu apgaismojums. Skatoties caur briļļu lēcām, kurām ir pārklājums ar zilās gaismas bloķējošo filtru, viss šķiet kontrastaināks, mierīgāks, krāsas sulīgākas, jo viss uztvertais ir viegli viegli dzeltenīgs. Vizuāli uz lēcas tas rada violeti zilu atspīdumu.

Speciāli autovadītājiem radīts briļļu lēcu pārklājums nodrošina redzes komfortu atrodoties pie stūres. Īpaši būtiski tas ir braucot krēslas un tumsas apstākļos, jo tad gan pretī braucošo transporta līdzekļu lukturu gaismas, gan ielas apgaismojums un spīdošie reklāmu ekrāni var radīt traucējošus, izplūstošos oreolus ap gaismas avotu, tādējādi traucējot redzes uztveri un apgrūtinot koncentrēšanos. Vizuāli uz briļļu lēcas šis pārklājums parasti izskatās zeltīts ar maigi sārtu atspīdumu.

Piesakies redzes pārbaudei